Gradex для дизайнерів

Економте разом з нами
Надійний партнер для дизайнерів та архітекторів
З нами вигідно
  • Бонусна програма – Працюючи з нами постійно та використовуючи наші матеріали Ви можете розраховувати на солідні бонуси. Наші менеджери з радістю підготують для Вас не тільки вигідну цінову пропозицію, але й приємні додаткові бонуси по закінченню проекту.
  • Сертифікація – Відповідність нормам безпеки та обов'язкова наявність усіх необхідних для застосування дозволів.
  • Навчання та технічні матеріали – Для того, щоб ви краще розуміли всі плюси нашої продукції, ми підготували масу матеріалів: технічні описи та характеристики, рекомендації щодо застосування, каталоги готових об'єктів та типових рішень. Постійно проводяться семінари та презентації.
  • Декори – Ми робимо все можливе, щоб асортимент нашої продукції дозволяв втілити в життя будь-який дизайнерський задум. Для цього ми постійно стежимо за новинками та готові запропонувати їх Вам.
З нами зручно
  • Наявність продукції на складі – Коли терміни будівництва підтискають ми потішимо Вас наявністю матеріалів на складі.
  • Доставка по Україні – Транспортний відділ компанії «Градекс» доставить товар оперативно та надійно.
  • Особистий менеджер – Ми робимо все можливе, щоб асортимент нашої продукції дозволяв втілити в життя будь-який дизайнерський задум. Для цього ми постійно стежимо за новинками та готові запропонувати їх Вам.
  • Тонування фарб та штукатурок
  • Підготовка технічних рішень – ми маємо можливість надати варіанти застосування матеріалів виходячи з конкретних умов на об'єкті та побажань клієнта. Крім цього, є багато готових конструктивних рішень для використання в проектах.
  • Виконання вузькоспеціалізованих робіт – укладання покриттів для підлоги та підготовка основ, фасадні та малярні роботи.
Ми маємо величезний асортимент продукції, ми працюємо тільки з кращими постачальниками
 

Дзвоніть
(044) 492 04 04

Замовити дзвінок
 

Знижки для дизайнерів та архітекторів

Отримати інформацію
 

Ви можете уточнити умови роботи

Уточнити умови
«Градекс» - це унікальна компанія-імпортер, що пледає повний асортимент продукції
Ми надаємо повну підтримку промо-продукцією, каталогами для підбору кольорів, альбомами типових проектних та конструктивних рішень. На будь-якому етапі проектування та будівництва ми готові надати консультації наших технічних фахівців.
«Градекс» забезпечить найкраще рішення з урахуванням термінів експлуатації, бюджету проекту, зручності використання та застосування матеріалів
< /div>