Ламінат Egger PRO AQUA + Classic Дуб Сорія натуральний

  • Виробник: Egger
  • Модель: EPL179.366344
  • 999грн.

32 клас нарузки призначимо для всіх житлових приміщень з інтенсивним навантаженням, а також комерційних та громадських приміщень з нормальним навантаженням.

Переваги

  • Зберігають водовідштовхувальні властивості до 72 годин завдяки своїй особливій структурі з несучою плитою Aqua+ та герметичною замковою системою укладання CLIC it!
  • Ідеально підходять для укладання в кухнях, ванних кімнатах, передпокоях, а також у приміщеннях громадського призначення з підвищеними вимогами до прибирання – адже дані покриття для підлоги можна з легкістю чистити за допомогою парового очищувача.
  • Завдяки замковій системі CLIC it! Укладання цих підлогових покриттів дуже проста і здійснюється як з, так і без застосування клею.

Починаючи з затишною вітальнею та закінчуючи лофтом у мінімалістичному дизайні, від обідньої зони в рустикальному стилі до гостинного номера готелю: ламінат є одним із найпопулярніших видів серед усіх існуючих підлогових покриттів. А також одним із найуніверсальніших. Завдяки великій кількості автентичних декорів – як популярних імітацій цільної деревини, так і репродукцій, що випромінюють скандинавську легкість та стильну елегантність – ідеальне рішення знайдеться для будь-якого приміщення та оформлення інтер'єру. Поряд із різноманітністю декорів підлогові покриття EGGER привертають до себе увагу своєю високою якістю виготовлення та експлуатаційними характеристиками. Вони відрізняються міцністю, простотою у догляді, легкістю та швидкістю укладання. І все це при відмінному співвідношенні ціни та технічних характеристик. Відчуйте якість підлогового покриття EGGER на кожному кроці.

Антибактеріальні властивості - антибактеріальні властивості за рахунок природної міцності поверхні, що ламінує, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів. Без використання хімічно активних речовин.

Блакитний ангел – продукція компанії EGGER також відзначена першим і найстарішим, а також найвідомішим знаком екологічної безпеки: Блакитний Ангел є свідченням компанії EGGER глибокої участі у справі збереження довкілля.

Сертифікат PEFC - Сертифікат PEFC (програма підтримки раціонального використання лісових ресурсів) - тривале дотримання принципів сталого лісокористування є головним пріоритетом компанії EGGER. Тому для виробництва плит компанія EGGER використовує лише деревину, одержану з господарств стійкого лісокористування. Це підтверджено сертифікатом PEFC, однією з провідних сертифікаційних систем Європи.

Кількість м. кв в упаковці 1,9948
Клас стирання 32
м2 у палеті 119,69
Укладання на теплу підлогу Так
Фаска V4
Довжина 1292 мм
Кількість в упаковці 8 шт
Количество на палете 60
Товщина 8 мм
Ширина 193 мм
Рекомендовані товари

Ламінат Egger PRO AQUA + Classic Дуб Сорія натуральний, Egger PRO, AQUA + Classic V4 (8mm) 32кл, Ламінат

Last Viewed