Комерційний лінолеум LG Supreme 9103

  • Виробник: LG Hausys
  • Модель: 3022
  • 0грн.

Колекції корейського виробника LG Hausys Supreme і Trendy - гетерогенні ПВХ покриття економ класу, поєднують у собі сучасний дизайн, унікальні характеристики міцності, терміну служби та низьку ціну.

Комерційний лінолеум LG Trendy, LG Supreme технічні характеристики

  • 33/42 клас зносостійкості, що відповідає експлуатації за умов високої прохідності;
  • Група стираності Т. За міжнародною класифікацією характеризується як "практично не стиране покриття".
  • Захисний шар поліуретану 0.5 мм. Ну і що? деякі скажуть, що мало. А ми скажемо, що, за нашими спостереженнями, ми взагалі жодного разу не бачили, щоб це покриття десь убили, а завозиться воно в Україну на хвилиночку з 1995 року.

Малюнок, нанесений на покриття, захищений спеціальним UV coating шаром від вигоряння, тому покриття зберігатиме свій початковий вигляд тривалий час. І знову ж таки практика показує, що це не рекламний трюк, а чиста правда.

  • Ширина 2 м, товщина 2 мм, стандартний рулон 40 м. кв. Але це не повинно Вас хвилювати, оскільки матеріал ріжеться, скільки Вам потрібно.
  • Розробка фахівців концерну LG Hausys має також відмінну стійкість до побутових хімікатів та появи плям. Але разом з тим покриття не вимагатиме якогось особливого догляду. Стійкий Supreme і до дії меблевих роликових ніжок.

Завдяки своїм характеристикам гетерогенний лінолеум LG Hausys Supreme та LG Hausys Trendy має широку сферу застосування. Він чудово підійде як для квартир, так і для офісів, магазинів із високою прохідністю. Даний вид лінолеуму можна сміливо назвати ідеальною пропозицією для представників бізнесу, оскільки ціна покриття є досить низькою при дійсно високій якості. Варто додати, що експлуатаційні властивості лінолеуму LG Supreme набагато перевершують інші лінійки лінолеуму минулих років. Незважаючи на низькі ціни, цей лінолеум відрізняється підвищеною зносостійкістю, завдяки чому він може прослужити набагато довше.

Захисний шар, мм 0,5
Кількість в упаковці, м.п 40
Клас зносостійкості 41
Країна виробник Корея
Товщина лінолеуму 2 мм
Ширина лінолеуму 2 м.п.
Довжина 20 м.п.
Рекомендовані товари
Last Viewed