Ковролін велюр Condor Onyx 92

  • Виробник: Condor
  • Модель: 3133
  • 500грн.

Колекція практичного ковроліну Onyx від європейського виробника Condor допоможе оновити інтер'єр вітальні або офісу в лічені хвилини. Condor Onyx виготовлений із міцного синтетичного матеріалу (поліпропілену), тафтинговим способом виготовлення, що гарантує килимовому покриттю високу зносостійкість, надійність та шикарний зовнішній вигляд. Ковролін Onyx забезпечить термічний опір, збереже тепле повітря довше, забезпечуючи перевагу збереження теплоенергії. Чотирьох метрова ширина ковроліну Onyx зведе до мінімуму кількість стиків, а щільний ворс гарантує найменшу видимість шва на підлозі.

Ковролін Condor Onyx – комерційне килимове покриття (комерційний ковролін) для офісів, готелів, конференц-залів, торгових площ, тобто різних приміщень з інтенсивним навантаженням на підлогу.

Переваги.

Дане покриття для підлоги на 100% складається з поліаміду, що робить його задовольняючим найвищим запитам по зносостійкості, кольоростійкості. Основа Ковролін Condor Onyx – штучний джут, тип ворсу – велюр, що дозволяє легко чистити поверхню від забруднень, не накопичувати статичну електрику. Матеріал має високий рівень шумопоглинання. Ковролін рекомендований для використання в офісних приміщеннях, казино, ресторанах, готелях, барах, більярдних - практично будь-яких приміщеннях, де до килимового покриття висуваються не тільки вимоги щодо зносостійкості, кольоростійкості, малої схильності до забруднення, легкого прибирання, але також там, де ковролін має відповідати всім нормам пожежної безпеки, санітарним нормам. 

Застосування:

Килимове покриття для офісних приміщень, торгових залів, салонів, розважальних закладів, освітніх та медичних закладів із високою прохідністю.

Вага ворсу 660 гр
Вид упаковки рулон
Клас зносостійкості 33
Склад нитки 100% PA SDN
Кількість в упаковці 120 м.кв
Розміри 4 м
Рекомендовані товари
Last Viewed